WOW! Før jeg meldte meg på konkurransen, hadde jeg aldri trodd jeg skulle vært med på noe slikt. Det var først da jeg satt på stranden i Vietnam med venninnene mine, jeg kom på denne ideen. En ide som jeg egentlig skrev for tull, men som endte opp med å bli en reklamefilm for drive thu kafeen Reboost i Sørlandsparken. Hele prosessen har vært kjempegøy, lærerikt og utfordrende! Etter timer med planlegging, styling, filming og fantastisk redigering fra Vestgardenphoto, er endelig resultatet her. Og vi feirer med en konkurranse. Trykk på linken for å være med, så kommenterer du under videoen som har blitt lagt ut Reboost sin Facebook side.
Tusen takk til Vestgardenphoto som har gjort en fantastisk jobb med filming og redigering. Tusen takk til hår stylisten Stine Nygren. Sist men ikke minst Tusen takk til Reboost som satser på meg i Miss Norway!
Håper dere har en fantastisk kveld videre!
Har du lyst å stemme meg frem i Miss Norway? Send "MISSU 1" til 1963! 20kr (lov å stemme så mange manger man vil)
Følg meg gjerne på andre sosiale medier:
Ønsker du et samarbeid med meg som kan være med å øke din virksomhet? Gjerne kontakt meg på mail for å høre hva jeg kan tilby: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Kommentarer