fbpx

Videre fra Semifinalen!

Heihei! Håper dere har hatt en fin start på uken.

I går fikk jeg den gode beskjeden at jeg er videre i konkurransen! Så herlig :) Nå kan jeg planlegge videre og fortsette denne artige og utviklende reisen. Ettersom jeg var helt utslitt i går etter en lang uke, så måtte jeg ta litt bloggpause, og fikk dessverre ikke oppdatert dere. Jeg har mange andre saker jeg skulle ha involvert meg mer i ved siden av Miss Norway, som jeg har satt på pause, men som tar energi av meg fordi det alltid ligger i bakhodet. Nå skal jeg få orden på de slik at jeg kan fokusere og slappe mer av. Det vil nok reflekteres i deltagelsen min her også, når det har blitt gjort :)

 

 Fotograf: Martin Melbye

 

 

Her startet jeg dagen med en tur til hudpleier for en hudanalyse. Fikk med meg noen prøveeksemplarer hjem som jeg gleder meg til å teste. Senere i dag ble det en tur til MR for å sjekke hode da jeg har hatt en del hodepine i bakhodet de siste to årene. Får se hva svaret blir der. Har tatt MR før og da viste det ikke så mye, så jeg vurderer å spørre på nytt etter en ny type undersøkelse som evt. passer bedre.. 

Nå lager jeg litt fisk og grønnsaker til en sen middag! Det er mye som skjer denne uken. Lille valpen skal blant annet få en vaksine til, og så er det sponsormøte,  og div annet. Det blir spennende tider fremover :-) 

Vi blogges igjen i morgen!

 

For samarbeid/reklame/spons: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

For fotografer: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

 

Instagram: Janeveroniica

Facebook: Jane Veronica - Veien til Miss Norway

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Nytt oppslag i Radio Haugaland er her!
Semifinalist & Bursdag
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på