fbpx

Avisoppslag i Fredrikstad Blad!

IMG_6351

I dag har jeg vært i Fredrikstad blad! Det var så gøy å bli intervjuet til artikkelen, da fikk jeg fortalt om meg selv, min deltagelse i Miss Norway, min historie og ikke minst min hjertesak. Jeg håper mange leser artikkelen så min hjertesak, som er Hjelp for og forebygging av spiseforstyrrelser, kommer fram i lyset. Under intervjuet fikk jeg snakket om min historie med akkurat dette temaet. En av tingene jeg nevnte var at jeg følte meg nesten litt dum som "lot meg selv" få en spiseforstyrrelse, og jeg tror det er mange som sitter med samme følelse og derfor synes det er vanskelig å søke hjelp. Jeg håper at både min deltagelse i Miss Norway kan hjelpe andre som sliter med å tørre å oppsøke hjelp.

Lenke til artikkelen: https://www.f-b.no/til-semifinalen-i-miss-norway-det-blir-vanskeligere-na/s/5-59-3248107

 

 

Until next time! Be safe! 

-Nikki

 

Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Insta: nikkismissnorwayadventure 

Frivillig i Kristiansand kolonihage!
Verdens autismedag

Relatert

Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på