I helgen fikk jeg bildene mine fra Beauty kampen. Jeg har vært opptatt med eksamen denne uken Så har ikke fått tid til å dele med dere disse før nå. Siste skoledag min var 17. Juni og nå er jeg er ferdig utdannet motedesigner. Min plan var å fortsette min utdanning i utlandet i mote design, men pågrunnav Corona så blir det kanskje ikke mulig å gjøre dette året.
Jeg har også vært på en fotograf møte på mandag hvor vi avtalte litt hvordan shooten skulle være, hvor vi skulle ta bildene, og når vi skulle ta de. Så jeg gleder meg veldig til neste uke for fotoshooting med min sash.




Alle bildene er tatt av : Daniel Millan
Jeg vil også takke Magdalena for den fantastiske sminken hun gjorde på meg til Beauty- kampen. Jeg gleder meg til å samarbeide mer med henne! Instagram hennes er: magdalena_makeup.no
Jeg ønsker alle en fin sommerferie! Det skal bli digg å slappe av av alt skolearbeidet og bare være sosial, sole seg, og selvfølgelig forberede seg til finalen i Miss Norway.
Kommentarer