fbpx

Beauty-camp

I helgen fikk jeg bildene mine fra Beauty kampen. Jeg har vært opptatt med eksamen denne uken Så har ikke fått tid til å dele med dere disse før nå. Siste skoledag min var 17. Juni og nå er jeg er ferdig utdannet motedesigner. Min plan var å fortsette min utdanning i utlandet i mote design, men pågrunnav Corona så blir det kanskje ikke mulig å gjøre dette året.

Jeg har også vært på en fotograf møte på mandag hvor vi avtalte litt hvordan shooten skulle være, hvor vi skulle ta bildene, og når vi skulle ta de. Så jeg gleder meg veldig til neste uke for fotoshooting med min sash.

Alle bildene er tatt av : Daniel Millan

Jeg vil også takke Magdalena for den fantastiske sminken hun gjorde på meg til Beauty- kampen. Jeg gleder meg til å samarbeide mer med henne! Instagram hennes er: magdalena_makeup.no

Jeg ønsker alle en fin sommerferie!  Det skal bli digg å slappe av av alt skolearbeidet og bare være sosial, sole seg, og selvfølgelig forberede seg til finalen i Miss Norway.

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Besøksvenn og ny avisartikkel!
En spennende start på noe helt nytt
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på