fbpx

Det nærmer seg!

image0-40

Når jeg ser på kalenderen og ser at finalen begynner å nærme seg, kjenner jeg en blanding av spenning og nervøsitet som begynner å bygge seg opp. Etter å hatt en ferie på snart to uker, har jeg brukt noe av tiden på å øve på koreografien til finalen og skaffe noen av  antrekkene. Imens jeg gjør de siste finjusteringene på koreografien min og mentalt forbereder meg på å stå på scenen, minner jeg meg selv på hvorfor jeg begynte denne reisen. Det handler ikke bare om å vinne, men om den personlige veksten, lidenskapen og evnen til å inspirere andre. 

I tillegg til forberedelsene har jeg også hatt gleden av å bli intervjuet av avisen igjen. Å få muligheten til å dele mine tanker om konkurransen og hjertesaken min gjennom disse intervjuene har gitt meg en plattform til å formidle mine tanker og engasjement. 

Nå som jeg nærmer meg den store dagen, vil jeg fortsette å jobbe mot målene mine og stole på treningen jeg har lagt i det. Jeg vet at nervene vil fortsette å melde sin ankomst, men jeg er fast bestemt på å gå inn i finalen med mot og en åpenhet for den spennende reisen som kan ligge foran meg. 

Når jeg står på scenen i finalen, vil jeg ta med meg all støtten og kjærligheten jeg har fått fra alle rundt meg. Uansett utfall vil jeg være stolt av reisen jeg har vært på. 

 

Tusen takk for alle dere som støtter meg, jeg ser frem til å dele gleden, spenningen og nervene de neste ukene frem mot finalen!

 

Nedenfor kan du se avis-oppslaget ; 

https://www.vestbyavis.no/jessica-ruzafa-22-lader-opp-til-finalen-i-miss-norway/s/5-53-901017

 

 

 

// Jessica <3

 Vil du stemme på meg? Dette kan du gjøre ved å sende MISSU 4 til 2401 

Merk; Hver stemme koster 20kr

Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: @jessicaruzafa

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Photoshoot med kjoler fra Judys Atelier
Bærekraftighetsmål nr 15 - Livet på land

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2025

Meld deg på 2025-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer nå er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på