fbpx

Fransk designer tekstil!

Skjermbilde-2021-06-18-kl.-23.57.17

Hei dere, mine kjære lesere!

Nå ligger jeg på hotellsengen min - i OSLO!!! Jeg landet tidligere i dag og siden har det vært travelt. Det startet med at jeg møtte Sunniva og Kristin, og det var så gøy å møte henne for første gang! I Oslo var det sykt varmt, og jeg hadde på meg ull turtleneck herregud! Så da var det å skynte seg til hotellet for å skifte til en sommerkjole! Det trengtes virkelig. Etterpå for vi å spiste noe mat, før vi dro til en veldig bra tekstil butikk!

 

Det var helt fantastisk pågå inn i butikken, utrolig fine smykker og mange forskjellige tekstiler å velge mellom, rett og slett et misseparadis! Og menneskene som jobbet der var utrolig hyggelige, altså jeg stortrivdes! Jeg skulle ønske jeg kunne fortelle dere hvor det var, men på grunn av jeg ikke kan reklamere for de så skal jeg ikke det. Mende var helt fantastisk! Jeg endte faktisk opp med å kjøpe et stoff i en farge jeg ikke hadde tenkt til i det hele tatt, noe som. var litt korist egentlig. Men jeg forelsket meg helt i det stoffet så detføltes riktig ut! Jeg fikk faktisk vite at det stoffet var fransk designer stoff, som var det eneste eksemplarer! Det gjorde alt mye mere spennende og perfekt.

Etter det så shoppet vi litt, før vi spiste indisk! Det var utrolig hyggelig men jeg kjenner at jeg er sikkelig sliten nå, noe som ikke er toppers dagen før en lang og viktig dag. Men med god søvn, så går det nok bra!

For samarbeid eller kontakt:

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

97435364

Instagram; Stephanylarosa

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Sover som en prinsesse
På vei til beauticamp!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på