fbpx

God jul og godt nyttår

inako

Nå er vi snart inne i 2020, og det året en ny Miss Norway skal krones. Jeg håper at alle har hatt en fantastisk jul, og kost seg med familie og venner. Jeg syntes julen er den fineste tiden på året, og føler meg heldig som har så flotte mennesker i livet mitt. I min jobb som fremtidig sykepleier er det ikke alltid fridager i julen, eller andre helligdager, ettersom behovet for sykepleie alltid er der. Derfor er det viktig å skape gode minner der du er, enten det er hjemme med familien, eller på jobb. 

2019 har vært et så flott år, og jeg er sikker på at 2020 kommer til å bli minst like bra. Jeg gleder meg til å se hva det nye året har å by på, og gleder meg til reisen videre i Miss Norway. Det er så mye spennende som skjer fremover i konkurransen, og jeg gleder meg masse. 

Ønsker alle et godt nyttår, og håper dere får en flott feiring! 

Følg meg gjerne på sosiale medier:

Instagram: Inakollsetb

Facebook: Ina Kollset - veien til Miss Norway 2020

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Mitt 2019
Fotball
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på