fbpx

Oppdatering ekornhjelpen

Inakk

Hei fine dere!

 

Nå har jeg vært frivillig fosterhjem for ekorn i to uker, og synes det er så koselig! Da han ble funnet var han utrolig liten, og hadde gått lenge uten riktig næring. Jeg har gitt han morsmelkerstatning for hunder, og så stor forskjell bare på noen få dager. Han vokser utrolig fort, og er blitt veldig aktiv! Da han ble funnet lå han bare pakket inn i et teppe på sofaen, men nå løper han rundt og er ekstremt hyper, haha! Han har også begynt å få tenner, så han har begynt å spise litt fast føde som kongler, eple, nøtter osv. Han er fortsatt veldig liten, så litt klønete er det jo!

Jeg skal ha ekornet i omtrent 6 uker til, og gjøre han så selvstendig som mulig slik at han har best mulig sjanse for å overleve på egenhånd. Jeg ble intervjuet av S24 ang dette, og det kan du lese nedenfor:

dersom du kunne tenke deg å melde deg som frivillig fosterhjem for ekornhjelpen kan du trykke HER.

______________________________________________________________________________________________________

Trenger du eller din bedrift markedsføring? Ta kontakt for å høre hva jeg kan tilby. Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på sosiale medier: 

Instagram: Inakollsetb

Facebook: Ina kollset - veien til Miss Norway 2020

Jeg setter utrolig stor pris på om du kunne tenke deg å stemme på meg. Det kan du gjøre ved å sende "MISSU 8" til 1963. Det koster 20kr per stemme, og du kan stemme så mange ganger du vil!

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Nytt presseoppslag!
Motekommunikasjon!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på