fbpx

Intervju med Larisa

operan

Hei alle sammen! Jeg håper dere har hatt en fantastisk søndag. For en uke siden så hadde jeg mitt andre intervju med Larisa Gabu, henne har sitt eget show. Larisa har selv vært en internasjonal missedeltager. Det var virkelig en ære å få være der og dele mine erfaringer så langt i konkurransen.

På intervjuet fikk muligheten til å snakke om hva jeg har gjort i konkurransen så langt, og ikke minst så fikk jeg dele mer om min hjertesak som er autisme. Det er noe som ligger meg veldig nært og jeg er takknemlig for å kunne sette fokus på det og spre bevissthet.

Jeg ser virkelig frem til fortsettelsen i konkurransen. Det er så mange spennende ting i vente, og jeg kan ikke vente med å se hva som skjer videre. Og ikke minst bli kjent med de andre deltakerne!

Tusen takk til alle dere som viser meg støtte! <3

Se intervjuet her: Intervju med Larisa

// Jessica

 

 

Foto: Larisa Gabu

Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: @jessicaruzafa

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

En fantastisk fotograf - Roger Myrland
Frivillig for Kreftforeningens innsamlingsaksjon!

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på