fbpx

Jeg har ankommet Oslo!

IMG_1988

Hei!

Som dere kan se så kommer dette blogginnlegget litt senere, og overskriften er litt utdatert hahah! Men dette er jo fordi helgen gikk så utrolig fort, at jeg ikke rakk å skrive noe som helst. Jeg sitter nå på flyplassen og venter på ombordstigning til å dra tilbake, og helt ærlig så er dette første gang på hele helgen der jeg faktisk får tid til å sette meg ned å skrive. Jeg kommer til å legge ut en del innlegg i dag pga. det har skjedd så utrolig mye i helgen at jeg må fortelle dere alt! Så istedenfor at det kommer litt og litt - så kommer alt på en gang haha, dette er fordi jeg har nye ting å skrive om neste uke så da vil det uansett bare balle seg på haha.

Dette bildet er fra da jeg satt i flyet på Molde. Vi skulle egentlig dra 17.10 men på grunn av tekniske feil så måtte vi vente ei stund. Det var bra de fant ut av det før vi letta i det minste haha. Men på grunn av forsinkelsen så betydde det også at vi ville ha det enda travlere når jeg ankom Oslo go skulle til Asker å ta bilder. Jeg skulle egentlig ta toget 18.30 men det ble en senere en. Men det gikk nå så bra fordi jeg hadde ei god venneinne som ventet på meg!

Kristin!!! Hun var så snill og tok meg godt i mot da jeg kom til Gardemoen. Der i fra så tok vi toget sammen til Asker der vi ble hentet av fotografen. Vi kom fram rundt klokken 20.30 ca. om jeg ikke tar helt feil. Vi var på fotografering til sånn 23.30 før vi tok toget til Oslo. Og her ble de mye kluss! Jeg synes så synd på Kristin som måtte følge meg overalt i Oslo før jeg kom meg trygt hjem til den plassen jeg skulle sove. Vi var ute og vandret til klokken 02! Jeg har dårlig samvittighet for at Kristin fikk bare 3 timer søvn den kvelden som skulle være super viktig - for dagen etter var det 8 timers catwalk kurs.... Men jeg er super takknemlig for at hun tok så godt var på meg! <3

Vil du samarbeide med meg? Ikke nøl med å ta kontakt!

Email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

Telefon: 97435364

Instagram: https://www.instagram.com/stephanylarosa/

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Fotoshoot med rå fotograf!
Brakk arma rett av
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på