
I går møtte jeg alle semi finalistene på Miss Norway, hvor vi alle ilag arbeidet med å forbedre oss på catwalken vår! Det var så fint å endelig få male et ansikt på alle og ikke minst kunne bli litt bedre kjent med dem. Kurset ble holdt av Miss Norway 2023, den flotte Julie Marie. Det var en veldig behagelig atmosfære, alle var så hyggelige og vi alle jobbet på så godt vi kunne.
Det ble et par gnagsår og smerter, men det var så verdt det! Jeg er så stolt over alle sammen, og Julie Marie kunne ikke vært en bedre lærer for kurset! Hun hadde stålkontroll og var så flink på å gi oss instrukser, og klarte virkelig å få oss alle 12 jenter på kurset til å bli dobbelt så flinke på slutten av dagen.

Men jeg må også gi ros til flinke Lilly & Oda som også viste oss litt tips og triks! De var med på fjorårets catwalk kurs så de kunne en god del. De klarte å gå så lett på hælene at det bare så ut som en dans på roser. Helt utrolig. Vi hadde også Knut som var og tok behind the scene bilder av alle sammen med kameraet sitt, og det ble veldig mange fine bilder og minner vi kan se tilbake på i framtiden så det var virkelig stas å få en sånn opplevelse.


Under matpausen så fikk vi en velfortjente pizza og en presentasjon på NUUG & prosjektet deres på å hjelpe ut og fikse bærbare PC`er til elevene i Ukraina som har blitt truffet av den harde krigen. Der fikk vi vite litt mer i detalj om hvordan de setter opp pc `ene og ordner de opp til å bli sendt videre til Ukraina og prosessen rundt det. Jeg kommer nok til å poste et blogg innlegg på dette i nærme framtid på litt mer om det flotte arbeidet deres.


Jeg ser virkelig frem til å møte hele gjengen igjen!! ♥
Kommentarer