fbpx

Meld deg på kurs i presse og blogging søndag 26. mai

Som skjønnhetsutøver betyr det at du vil ha en del kontakt med pressen i forbindelse med konkurransen, oppdrag og representasjon. Flere av årets utøvere har flere presseoppslag allerede på radio, i TV og i avisen.

Vi lever i en verden der oppmerksomheten i medier er mye større en før. Dette påvirker alt vi gjør fra sponsorer, representasjon og reklameoppdrag. Dessverre har Miss Universe de siste årene nærmest vært forfulgt av uheldige presseoppslag der utøvere har rotet det til både privat og på oppdrag. Bare for noen måneder siden var det oppslag med noen svært uheldige sex-saker, der en sak var brudd på norsk lov. Dette er saker som er i strid med de høye etiske standardene som gjelder utøvere i Miss Universe. Vi vil ha en solid endring på dette til det positive.

Derfor er det absolutt behov for at du deltar på pressekurs, slik at du har kunnskap nødvendig for å representere Miss Universe som skjønnhetsutøver.

Meld deg på i dag

Kurset i presse, blogging og oppdrag er på søndag 26. mai, i kurslokalet på Rica Victoria Hotel. Kurset starter klokka 10:00. Det avsluttes med casting mellom 18:00-19:00, på. Meld deg på til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.. Litt mer om kurset. Det varer bare en dag, og har hovedpunktene fra et kurs som vanligvis går over to dager. Evalueringer viser at deltagerne er strålende fornøyd, noe denne kommentaren viser:

"Takkar for eit fantastisk kurs. Eg har storkost meg og lært ein mykje. Føler meg rikare på informasjon som eg kan bruke seinare i livet, og ikkje berre i konkurransen."

Kursprogram søndag 26. mai på Rica Victoria Hotel, Oslo:

10:00 - 11:30 Journalistisk vinking
11:45 - 13:00 God intervjuteknikk
13:00 - 14:00 Lunsj
14:00 - 15:30 Skrive blogg med Athina Brox
15:45 - 17:00 Profesjonell på oppdrag
17:00 - 17:30 Media-scenen er din med showprodusent Thomas Borgvang
18:00 - 19:00 Casting (for de som enda ikke har vært med)

Pris 2000,-  kroner

Betaling sendes:
Motivaction AS
Konto nr 9001 06 42972.
Merk betalingen: Mediekurs 26. mai.

 

b2ap3_thumbnail_P1150227.JPG

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Spørsmål runde :) Video blogg!
Siste obligatoriske casting søndag 26. mai

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2024

Meld deg på 2024-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer nå er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs høsten 2023 og vinter 2024. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Ida Anette Hauan, Miss Norway 2022

Logg inn

Meld deg på