fbpx

Øve øve øve

Hei igjen❤️

Etter jeg postet hjertesaken min igår, så har jeg hatt innboksen full av meldinger. Det gjør meg utrolig glad å tenke på at så mange engasjerer seg og leste hva jeg skrev. Jeg skal skrive ett innlegg om det senere om reaksjonen min på alle tilbakemeldingene❤️

Idag så har telefonen ringt i ett kjør? det har vært utrolig gøy, men kjenner det skal bli deilig og krype under dyna nå? Senere på dagen var jeg så heldig å fikk låne Hvaler-hallen til å øve litt på cat-walk. Tuuusen takk Thomas og Hvaler kommune ❤️ setter stor pris på det!

Jeg prøvde å tenke på alle de tilbakemeldingene jeg fikk av Klara på kurset, og rette på meg selv. Det er ikke lett, men jeg tror jeg begynner å bli litt trygg på hælene nå, og det er litt gøy!

Da det hadde gått nesten to timer så klødde det i beina etter å bare ta av hælene å danse litt! Jeg ELSKER å danse, og synes der er så gøy å ha på høy musikk og danse fritt❤️ Jeg tror ikke dere aner hvor mange timer jeg har danset på trampolina, på plenen utenfor huset og på kjøkkenet når jeg var liten. Jeg danset overalt, og det gjør jeg egentlig enda? Når vi var på kurset sist så var Guro og jeg igjen litt etter kurset, og da danset jeg litt da også? sto litt på henna osv... 

En liten funnfact! Jeg gikk på ballet i 4 år sammenhengene når jeg var liten kun fordi da kunne man melde seg på MGP jr som bakgrunn-danser? Gikk også på ballet senere da jeg ville bli bedre i Kunstløp❤️Enda en funnfact! Jeg skrev en sang, fordi det var en periode jeg ville synge på MGP jr? Fant teksten sist jeg var hjemme, så skal huske på å ta bilde av den en gang så skal dere få se? Med andre ord så har jeg alltid hatt drømmer og store ambisjoner! 

Ønsker dere en fin kveld videre❤️ klem

Hadde satt stor pris på om du ville fulgt meg på mine sosialemedier <3

Instagram: amine.storrod/ // Amine.storrod

Abonner på min Snapchat-kanal: Storrod2000 (Vlogger i min hverdag)

Link til min Facebook-side: facebookAmine-Veien-til-Miss-Norway-2021 

Ønsker du å samarbeide med meg, og hjelpe meg videre i denne reisen? så kontakt meg gjerne: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Varmere vær og photoshoot
Hjemme igjen!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på