fbpx

Tur i flotte omgivelser

60627420_620928768373443_3490076594934906880_n

Foto: Black film AS

Hei fine dere!

Her om dagen gikk jeg en lang tur med noen i familien min(vi holdt selvfølgelig god avstand). Vi gikk litt over en mil, og gikk opp til varden i Svinndal, og senere ned mot en liten innsjø. Det var utrolig deilig, og noe jeg virkelig anbefaler. I disse tider er det nok mange som blir sittende inne, men det er utrolig godt og viktig for oss å komme oss litt ut i frisk luft. Jeg prøver å gå eller ta en joggetur hver dag, for å komme meg litt ut. 

Nå er jeg veldig spent på finaleuttaket som er det 19. april. Før det skal jeg levere bikinibilder, og presentasjonsvideo som jeg gleder meg til å dele med dere!

Trenger du markedsføring? ta kontakt for å høre hva jeg kan tilby! Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på sosiale medier:

Instagram: Inakollsetb

Facebook: Ina Kollset - Veien til Miss Norway 2020

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Snart finaleuttak!
presentasjon/kurs av Helene Abildsnes!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på