fbpx

Et liten sniktitt av helgen min

På lørdag møtte jeg Andrea og var med henne. Jeg er så glad for at jeg ble kjent med en så kjekk person som henne. Og det er alltid kjekt med henne.

På søndag var Beaty campen. Denne dagen gikk så fort øve! Vi startet dagen med catwalk øving. Det var veldig grundig gjennom per antrekk til hvordan catwalken skulle være og det er mye man skal huske på og jeg må bare fortsette å øve på før finalen i september. Så var den fotoshoot på slutten av dagen. Vi fikk også møte vinneren Miss Norway 2019 som var Helene Abildsnes og internasjonale Henriette Hauge.

Det var så hyggelig å se alle jentene igjen og jeg synes alle var så flinke til å gå på catwalken.

Jeg har ikke fått bildene som ble tatt av meg den dagen, så når jeg får de skal jeg dele med dere, men her er noen som jeg fikk tatt.

Da Beaty-Campen var øve dro noen av oss og spiste. Så fikk jeg overnattingsbesøk av Viktoria som var kjempekoselig å ha på besøk.

Setter stor pris på om du stemmer på meg.

Send MISSU 4 til 1963

20kr per stemme og du kan stemme flere ganger!

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Video fra Miss Norway Beauty Camp 2020
Ny sending!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på