fbpx

Fineste tiden på året

78699157_732391177273870_1550194103902273536_n

 

Endelig er desember her, og bare 23 dager igjen til julaften. Jeg personlig er så glad i denne tiden på året. Jeg får skikkelig julestemning, og koser meg sånn med å se på julefilmer, høre på julemusikk, pynte og telle ned dagene til julaften. For meg handler denne måneden om å skape gode minner sammen, og leve i nuet. Det er en fin tid hvor familie og venner samles. 

Jeg syntes julen er den fineste tiden på året, og føler meg heldig som har så flotte mennesker i livet mitt. Nå er vi snart inne i 2020, og det året en ny Miss Norway skal krones. 

2019 har vært et så flott år, og jeg er sikker på at 2020 kommer til å bli minst like bra. Jeg gleder meg til å se hva det nye året har å by på, og gleder meg til reisen videre i Miss Norway. Det er så mye spennende som skjer fremover i konkurransen, og det blir så gøy og endelig få møte de andre jentene.

Kunne du tenke deg å samarbeide med meg? Kontakt meg for å høre hva jeg har å tilby. Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på sosiale medier:

Instagram: Inakollsetb

Facebook: Ina Kollset - veien til Miss Norway 2020

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Den perfekte kroppen?
Formula 1 Grand Prix finale 2019 og Ferrari world!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på