fbpx

Hvorfor meldte jeg meg på?

Etter at det ble offisielt at jeg er en av årets deltagere i Miss Norway har jeg fått masse meldinger fra venner og bekjente. Responsen har vært utelukkende positiv, og jeg setter enormt stor pris på alle meldingene om at folk heier på meg!

Hvorfor vil jeg egentlig være med på denne konkurransen? Jeg vil vise at man kan få til det man vil, og at man ikke skal se begrensninger. Heldigvis har ikke andres mening noe å si, og så lenge du gjør det du har lyst til så kan du klare hva som helst. Det vil jeg få frem med denne deltagelsen. Det aller viktigste om man skal lykkes med det man driver med er at man har troen på seg selv.

Foto: Fotograf Sturlason

Det jeg synes er bra med Miss Norway er at dette ikke er en konkurranse der det er om å gjøre å se penest ut. Miss Norway handler om å være en god rollemodell og et godt forbilde. Rett og slett et godt menneske. Det ønsker jeg å vise at jeg er. Samtidig synes jeg det er bra at Miss Norway er en konkurranse som ønsker å fremstå som seriøs og ordentlig. Gjennom denne konkurransen får vi som er deltagere muligheten til å formidle våre hjertesaker, hjelpe andre og å vokse som person. Jeg har allerede vært på mitt første missekurs. Der lærte vi mye nyttig, og jeg ser veldig frem til alt jeg kommer til å lære på veien videre.

Følg meg gjerne på Instagram: @juliedborresen og Facebook

Dersom du eller din bedrift ønsker å sponse meg eller få reklameplass i mine sosiale medier, send meg gjerne en mail på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Julie

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Miss Norway 2021, Ida
Miss Norway 2021, Ida Angelica
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2025

Meld deg på 2025-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer nå er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på