fbpx

Litt om meg

Hei dere!

 

Som mitt aller første blogginnlegg ønsker jeg gjerne å presentere meg selv litt. Mitt navn er Nora Emilie og jeg kommer fra Trønderbyen - Trondheim. Jeg er 17 år og går per i dag 2 året på videregående med medier og kommunikasjon. Til tross for linjevalget, vet jeg helt ærlig ikke hva jeg ønsker å bli når jeg blir eldre.

I tillegg til skole, jobber jeg av og til for modellbyrået Trendmodels som jeg hører til hos her i Trondheim. Alle de som jobber der er så utrolig snille, og jeg trives veldig godt! 

 

Jeg skal også ærlig innrømme at jeg ble så utrolig glad at jeg fikk frysninger da det for kun en liten uke siden tikket inn en melding på mobilen min, hvor det sto at jeg var gått videre fra førsteuttaket til Miss Norway 2016! Jeg hadde akkurat spist taco med familien min, hvor de vanlige ”5 minutter på mobilen da” traff meg. Jeg trodde ikke det som sto først, siden det føltes helt uvirkelig der og da! Jeg kjenner jeg gleder meg til kurset vi skal på i januar også. Jeg gleder meg også veldig mye til å lære av dette og møte så mange nye mennesker! Kjenner det kiler litt i magen!

 

 

Dette blir en spennende tid fremover, og motivasjonen er på topp. Dette skal bli moro!

 

 

 

 

Miss International Norway 2015
Framtiden i våre hender
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på