fbpx

Norske verdier, inkludering og ytringsfrihet

Skjermbilde-2021-08-10-kl.-23.48.23

Hei og god kveld<3

Jeg håper dere har hatt en utrolig fin dag! Det har jeg i all fall - selv om det har vært travelt i dag også. 

Tidligere idag så kom det ut en ganske "sterk" og personlig artikkel om meg i extraavisen. Der flinke Daniel hadde intervjuet meg og skrevet en fantastisk god artikkel - som vanlig.

Den handlet litt om hverdagsrasisme, hvordan det er å ikke være "stereotypisk" og ikke minst hvordan jeg reagerte til enkelte tilbakemeldinger jeg fikk under min deltakelse i Miss Norway (altså i starten). Jeg var litt usikker på om jeg ville snakke ut om det først, men tenkte at det er nok mange der ute som kan relatere og setter pris på at jeg sprer budskapet, derfor valgte jeg å snakke høyt om det.

Jeg snakket om hva som var viktig for meg og hva jeg så på som norske verdier - og ikke minst hvorfor jeg er en av de som kan representere Norge i miss universe. Gjerne les:

https://www.extraavisen.no/jeg-ville-ikke-vaere-mork-i-huden/

MISSU 12 til 2401!

Heisann! Nå har det endelig åpnet for å stemme på din favoritt av finalistene. Super takknemlig om du velger å stemme på meg. En stemme til meg er også en stemme til arbeidet mitt for utdanning til kvinner, likestilling, bevissthet rundt kroppspress og ikke minst arbeidet mitt mot barneekteskap!

Tusen takk<3

Kontakt:

Hei! Jeg har erfaring som modell men også markedsføring og content creator, om du skulle ønske hjelp fra meg så gjerne ta kontakt

Telefon: 97435364

Email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: https://www.instagram.com/stephanylarosa/

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Sponsor-arbeid og bilder
Støtt Hvaler IL med pantelappen
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2025

Meld deg på 2025-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer nå er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på