fbpx

Photoshoot i Bæærgen

84827328_3193669670644853_2804248855535681536_o

Hei dere, klokken er 06 nå, men jeg fikk ikke sove fordi jeg hadde noe jeg så inderlig hadde lyst til å si.. Det er et simpelt ord, men det er veldig viktig for meg å si;

Takk.

 

Jeg har så mange å takke, men hvis jeg skal se på den siste måneden, istedenfor hele livet mitt, ønsker jeg spesielt å takke;

 

 

♥ Tangefelt foto

♥ Noora

♥ Eiril Nes/eirlightphotography

♥ Hanna

♥ Raymond

♥ Lena

♥ Og min største fan, selvfølgelig Mamma

 

 

 

 

 

 

Takk igjen for all hjelpen, dere har gjort så mye, folk sier det ikke ofte nok, men det mest verdifulle man kan gi er tiden sin. 

 

Alle bildene er tatt av Tangefelt foto! 

 

Dersom DU eller noen du kjenner ønsker å samarbeide med meg send meg gjerne en email på: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Ta gjerne en titt gjennom facebook og insta sidnene mine: https://www.facebook.com/MissNorwayElida2020/ og https://www.instagram.com/elidaodine/

Håper å høre fra deg! 

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Lihkku sámealbmot beivvin!
Psykologitema: Inkludering er viktig!

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på