fbpx

Bildedryss fra photoshoot dagen

222

Jeg synes at av hele photoshoot dagen var dette min favoritt antrekk å ta bilder i. Her gikk jeg får en svart cocktailkjole med en bling rhinestones på og glitrende heler. Noe jeg følte meg veldig glamorøs i. Vi tok bildene i et inne sted i Oslo med en kjempe kul vegg bak meg. Husker ikke helt hva stedet heter hvor vi var. Den kule veggen ga bildene mine en «cool vibe» og gjord at bildene mine så mer spennende ut. Bildene ble tatt av fotografen Daniel Hornberg, som har både tatt disse bildene og de i forrige innlegg. Jeg ble kjempefornøyd med alle bildene! Som sagt synes jeg at hele photoshoot dagen var veldig vellykket og lærerikt for meg. Jeg fikk mye selvtillit av det, og jeg likte meg veldig godt med å ta bilder og å stå foran kamera. Dette er noen jeg gjerne kunne ha tenkt meg å gjøre igjen.

Fotograf: Daniel Hornberg Instagram: wylde.swan

Har du lyst til å samarbeide med meg eller vil være min sponsor kontakt meg på : Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: https://www.instagram.com/atikahegic/  

Facebook: https://www.facebook.com/atika.hegic

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

I julegada med frivilligsentralen
One week left?
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på