fbpx

Siste tiden.

Hei alle sammen!

Ikke mye som har skjedd i det siste. Jobber mye med skoleprosjektet som begynner å nærme seg. Dette skal forhåpentligvis være klart innen 18 juni for utstillingen er 20 juni forhåpentligvis!

Ellers så hadde jeg en fin 17 mai! Ble en litt annerledes dag enn det jeg er vant til, men ble en koselig dag!

Vi startet dagen rolig, så dro vi på grilling til noen venner av kjæresten min, og der fikk vi servert god mat, drikke og dessert!

 

 

Du kan fortsatt stemme på meg, og jeg setter veldig pris på hver stemme jeg får!

Send 2 til 1963 og per stemme koster 20kr, og du kan stemme så mange ganger du vil!

 

Hvis du eller noen du kjenner vil samarbeide med meg så er det bare å ta kontakt på mailen min: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

eller på mobil: 92691392

 

Følg meg gjerne på mine sosiale medier!

Instagram: https://www.instagram.com/amyemclaren/?hl=nb

Facebook: https://www.facebook.com/pages/category/Public-Figure/Amy-Elizabeth-McLaren-Miss-Norway-kandidat-2020-105572140824310/

Hilsen Amy

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Fotoshoot i Søragadå
Svinndalposten
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på